Sliema La Loggia Suites, Sliema, Malta
Külalistemaja sihtkohas Sliema, Malta

Sliema La Loggia Suites

Sliema La Loggia DeLuxe Suites asub Balluta lahe rannast 700 meetri kaugusel.

7,2Hea · 125 arvustustSliema, Malta
  • Kuni 2 külalist
  • Tasuta Wi-Fi
  • Terrass
01 / 08
Sliema La Loggia Suites, Sliema, Malta – foto 3

Tere tulemast

Sliema La Loggia Suites

Sliema La Loggia DeLuxe Suites asub Balluta lahe rannast 700 meetri kaugusel. Majutusruumidel on konditsioneer ja terrass. Aiaga külalistemaja asub mitmete tuntud huviväärsuste lähedal, Exilesi rannast umbes 1,1 km, Fond Ghadiri rannast ja Armastuse monumendist 1,1 km kaugusel. Majutusasutuses on ühine köök ning külalised saavad privaatselt sisse- ja väljaregistreerimist sisse registreerida.

Külalistemaja majutusruumides on istumisnurk ja lameekraaniga televiisor koos voogedusteenusega. Külalistemaja tubades on privaatne vannituba koos hommikumantlitega ja tasuta WiFi-ühendus. Mõnel toal on rõdu. Kõikides külalistemaja tubades on voodipesu ja rätikud.

Külalistemajast saab autot üürida.

Sliema La Loggia DeLuxe Suites lähedal asuvad sellised populaarsed huviväärsused nagu Portomaso jahisadam, ostukeskus The Point ja ostukeskus Bay Street. Lähim lennujaam on Malta rahvusvaheline lennujaam, mis jääb 7 km kaugusele.

  • Parim asukoht: hiljuti külastanute poolt kõrgelt hinnatud (8,6)
Sisseregistreerimine
Kell 16:00–00:00
Väljaregistreerimine
Kell 10:00–10:30

Sind võõrustab isiklikult PMI Malta

Majutus

Toad ja sviidid

Sliema La Loggia Suites pakub valikuks 6 toatüüpi.

Deluxe king-sviit – Sliema La Loggia Suites

Deluxe king-sviit

  • 1 eriti lai kaheinimesevoodi
  • Kuni 2 külalist
  • 50 m²
  • Privaatne vannituba

The air-conditioned suite features 1 bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a bath. This suite has a tea and coffee maker, a seating area, a flat-screen TV with streaming services and a balcony. The unit offers 1 bed.

  • Vann
  • Dušš
  • Bidee
  • Voogedastusteenus (näiteks Netflix)
  • Tualett
  • Rätikud
  • + veel 14
Deluxe sviit – Sliema La Loggia Suites

Deluxe sviit

  • 1 lai kaheinimesevoodi
  • Kuni 2 külalist
  • 45 m²
  • Privaatne vannituba

This air-conditioned suite comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower. The suite has tiled floors, a seating area with a flat-screen TV with streaming services, a tea and coffee maker, a wardrobe, as well as heating. The unit has 1 bed.

  • Voogedastusteenus (näiteks Netflix)
  • Tualett
  • Vann või dušš
  • Rätikud
  • Voodipesu
  • Pistikupesa voodi lähedal
  • + veel 11
Deluxe - Juuniorsviit – Sliema La Loggia Suites

Deluxe - Juuniorsviit

  • 1 lai kaheinimesevoodi, 1 diivanvoodi
  • Kuni 2 külalist
  • 50 m²
  • Privaatne vannituba

This air-conditioned suite comes with 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower. Boasting a balcony, this suite also features a tea and coffee maker, a seating area and a flat-screen TV with streaming services. The unit has 2 beds.

  • Voogedastusteenus (näiteks Netflix)
  • Tualett
  • Diivan
  • Vann või dušš
  • Rätikud
  • Voodipesu
  • + veel 12
Deluxe king-sviit – Sliema La Loggia Suites

Deluxe king-sviit

  • 1 eriti lai kaheinimesevoodi
  • Kuni 2 külalist
  • 50 m²
  • Privaatne vannituba

This air-conditioned suite consists of 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath. The suite features tiled floors, a seating area with a flat-screen TV with streaming services, a tea and coffee maker, a wardrobe, as well as a sofa. The unit offers 1 bed.

  • Voogedastusteenus (näiteks Netflix)
  • Tualett
  • Diivan
  • Vann või dušš
  • Rätikud
  • Voodipesu
  • + veel 11
Deluxe king-sviit – Sliema La Loggia Suites

Deluxe king-sviit

  • 1 eriti lai kaheinimesevoodi
  • Kuni 2 külalist
  • 50 m²
  • Privaatne vannituba

This air-conditioned suite features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a bath. The suite has tiled floors, a seating area with a flat-screen TV with streaming services, a tea and coffee maker, a wardrobe, as well as heating. The unit has 1 bed.

  • Voogedastusteenus (näiteks Netflix)
  • Tualett
  • Vann või dušš
  • Rätikud
  • Voodipesu
  • Pistikupesa voodi lähedal
  • + veel 11
Standard stuudiokorter – Sliema La Loggia Suites

Standard stuudiokorter

  • 1 kaheinimesevoodi
  • Kuni 1 külaline
  • 35 m²
  • Privaatne vannituba

This air-conditioned suite features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower. The suite features a tea and coffee maker, a wardrobe, a tiled floor, heating and a flat-screen TV with streaming services. The unit has 1 bed.

  • Voogedastusteenus (näiteks Netflix)
  • Tualett
  • Vann või dušš
  • Rätikud
  • Voodipesu
  • Pistikupesa voodi lähedal
  • + veel 9

Mugavused

Kõik, mida vajad

Läbimõeldud mugavused mõnusaks ja muretuks puhkuseks.

  • Tasuta Wi-Fi
  • Toad mittesuitsetajatele
  • Terrass
  • Tee/kohvi valmistamise võimalus kõigis tubades

Kõik mugavused

Vannituba

  • Tualettpaber
  • Rätikud
  • Vann või dušš
  • Privaatne vannituba
  • Tualett
  • Föön

Magamistuba

  • Voodipesu
  • Riide- või seinakapp

Õueala

  • Välimööbel
  • Päikeseterrass
  • Terrass
  • Aed

Köök

  • Ühisköök

Mugavused toas

  • Pistikupesa voodi lähedal
  • Riidepuu

Meedia ja tehnika

  • Voogedastusteenus (näiteks Netflix)
  • Lameekraaniga televiisor
  • Televiisor

Toit ja jook

  • Tee/kohvi valmistamise võimalus

Internet

WiFi-ühendus on saadaval terves hotellis ja on tasuta.

Parkimine

Parkimine ei ole võimalik.

Teenused

  • Ühine puhke-/telekatuba
  • Privaatne sisse-/väljaregistreerimine

Vastuvõtuteenused

  • Võimalik on arve saada

Turvalisus

  • Tulekustutid
  • Suitsuandurid
  • Ligipääs võtmega

Üldine

  • Ainult täiskasvanutele
  • Konditsioneer
  • Kogu majutusasutus on suitsuvaba
  • Plaaditud/marmorist põrand
  • Küte
  • Toad mittesuitsetajatele

Ligipääsetavus

  • Ülemistele korrustele pääseb ainult trepist

Puhkus ootab

Tunne end nagu kodus

Lõõgastu mugavalt ja avasta, mida pakub Sliema.

Kontrolli saadavust

Asukoht

Kuidas meid leida

Majutuse asukoht meeldib eriti paaridele – nad on andnud sellele hindeks 8,7.

Aadress

39 Mrabat Street, SLM 1055 Sliema, Malta

Sisseregistreerimine kell 16:00–00:00

Väljaregistreerimine kell 10:00–10:30

Mis on lähedal

Lähedalasuvad kohad

  • Bajja ta500 m
  • Exiles Beach1,1 km
  • Ix-Xatt ta1,1 km
  • Stone Beach1,8 km
  • Qui Si-Sana Gardens1,8 km
  • Stone Coast1,8 km
  • Pembroke Gardens Playground2,6 km
  • Swieqi Gardens2,6 km
  • Riiklik arheoloogiamuuseum2,9 km
  • Valletta City Gate3,1 km

Restoranid ja kohvikud

  • RestoranFriar Tuck50 m
  • Kohvik/baarCorks90 m
  • RestoranScruples320 m

Populaarseimad huviväärsused

  • Auberge de Castille3,2 km
  • Ülemised Barrakka aiad3,2 km
  • Casa Rocca Piccola3,2 km
  • Purskkaev Triton3,2 km
  • Riiklik sõjamuuseum3,7 km
  • St Elmo kindlus3,7 km
  • Sant Angelo kindlus5 km
  • Hal Saflieni katakombid6,4 km
  • Malta National Aquarium11 km
  • Templid Hagar Qim13 km

Looduse ilu

  • MetsBuskett Gardens13 km

Rannad ümbruskonnas

  • Balluta lahe rand460 m
  • Rand Exiles Beach1,1 km
  • Fond Għadiri rand1,4 km
  • Rand Qui-Si-Sana Beach1,6 km
  • Rand Rock Beach1,8 km

Lähimad lennujaamad

  • Malta rahvusvaheline lennujaam7,2 km

Lühimad hinnangulised vahemaad jalgsi või autoga. Tegelikud vahemaad võivad erineda.

Hea teada

Majareeglid

Reeglid ja praktiline teave sinu peatumiseks majutusasutuses Sliema La Loggia Suites.

Sisseregistreerimine

Alates 16:00 kuni 00:00

Pead majutusasutusele ette teada andma, millal saabud.

Väljaregistreerimine

Alates 10:00 kuni 10:30

Kahjuga seotud reeglid

Kui sinu peatumise ajal on majutusasutus saanud kahjustada, võidakse sult selle majutusasutuse kahjuga seotud reeglite järgi pärast väljaregistreerimist küsida kuni € 200.

Lapsed ja voodid

Laste majutamise reeglid

Teretulnud on igas vanuses lapsed.

18-aastastele ja vanematele lastele kehtivad selles majutusasutuses täiskasvanute hinnad.

Beebi- ja lisavoodite reeglid

Selles majutusasutuses pole laste- ja lisavoodid saadaval.

Vanusepiirangut ei ole

Sisseregistreerimisele ei kehti vanusepiirangut

Lemmikloomad

Lemmikloomad ei ole lubatud.

Suitsetamine

Suitsetamine ei ole lubatud.

Peod

Peod/üritused ei ole lubatud

Räägitavad keeled

inglise

Oluline teave

  • Palume majutusasutusele Sliema La Loggia Suites oma eeldatav saabumisaeg ette teatada. Saad oma saabumise aja kirjutada broneeringu tegemisel erisoovide väljale või võtta majutusasutusega otse ühendust, kasutades selleks oma broneeringu kinnituses olevaid kontaktandmeid.
  • Selles majutusasutuses pole poissmeestepeod ega muud sarnased üritused lubatud.
  • Alla 18-aastased külastajad saavad sisse registreerida ainult koos lapsevanema või ametliku eestkostjaga.
  • Kui sinu peatumise ajal on majutusasutus saanud kahjustada, võidakse sult selle majutusasutuse kahjuga seotud reeglite järgi pärast väljaregistreerimist küsida kuni € 200.

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Kõik, mida võiksid teada majutusasutuses Sliema La Loggia Suites peatumise kohta.

Millist hommikusööki pakub Sliema La Loggia Suites?+

Majutusasutuse Sliema La Loggia Suites hommikusöögi kohta teave puudub. Palun täpsusta seda otse majutusasutusest.

Milliseid tube saab majutusasutuses Sliema La Loggia Suites broneerida?+

Sliema La Loggia Suites pakub järgmisi toatüüpe: Deluxe king-sviit; Deluxe sviit; Deluxe - Juuniorsviit; Deluxe king-sviit; Deluxe king-sviit; Standard stuudiokorter.

Mitu külalist mahub majutusasutusse Sliema La Loggia Suites?+

Majutusasutuse Sliema La Loggia Suites suurimasse toatüüpi mahub kuni 2 külalist.

Mis kell on majutusasutuses Sliema La Loggia Suites sisse- ja väljaregistreerimine?+

Sisseregistreerimine: Kell 16:00–00:00. Väljaregistreerimine: Kell 10:00–10:30.

Kas majutusasutuses Sliema La Loggia Suites on parkimisvõimalus?+

Parkimine ei ole võimalik.

Kas majutusasutuses Sliema La Loggia Suites on Wi-Fi?+

WiFi-ühendus on saadaval terves hotellis ja on tasuta.

Kas majutusasutuses Sliema La Loggia Suites on lemmikloomad lubatud?+

Lemmikloomad ei ole lubatud.

Kui palju maksab peatumine majutusasutuses Sliema La Loggia Suites?+

Majutusasutuse Sliema La Loggia Suites hinnad sõltuvad sinu reisikuupäevadest ja toavalikust. Vaata praeguseid hindu ülal olevast kuulutusest.

Kas majutusasutuses Sliema La Loggia Suites on restoran?+

Majutusasutuses Sliema La Loggia Suites restorani ei ole märgitud. Söögikohti võib leida lähiümbrusest (Sliema).

Milliseid mugavusi pakub Sliema La Loggia Suites?+

Sliema La Loggia Suites pakub: terrass, päikeseterrass ja aed.

Milliseid keeli majutusasutuses Sliema La Loggia Suites räägitakse?+

Majutusasutuse Sliema La Loggia Suites töötajad räägivad järgmisi keeli: inglise.

Külaliste küsimused

Reisijate küsimused

Päris külaliste küsimused, millele vastab Sliema La Loggia Suites.

Küsimus: Hello our flight arrives at 23.00 on Saturday 1st Feb can we arrange a key collection at that time? Kind Wishes Sarah

Vastus: Hi Sarah, yes of course. Whenever we have late arrivals like yours, I give them self entry instructions. It is not a problem. Regards Natalie

Vastatud 23. jaanuar 2020

Küsimus: Which of the facilities are shared? I see that the kitchen is shared, but is there a private balcony? And do the rooms have private airconditionings and refrigerators?

Vastus: Hi, the kitchen and living area are shared. Each room has a private bathroom, air conditioning and refrigerator.

Vastatud 14. oktoober 2025

Küsimus: Hello, I'm looking at booking with yourselves as a holiday for myself and my partner however as I am booking this as a surprise for her I would like to ask if you accommodate special requests. I would of course be happy to pay extra to accommodate the requests. Thank you.

Vastus: Sure, let us know your requirements.

Vastatud 16. september 2025

Küsimus: Hi would it be possible to check approx noon as my flight lands on the 25th April at 10am Thank you Wayne

Vastus: Hi, that depends on the availability.

Vastatud 14. oktoober 2025

Küsimus: Is there heating in the rooms and in the communal areas e.g. dining room?

Vastus: Hi,yes there is air conditioning.

Vastatud 16. september 2025

Küsimus: is it a private room? do i get private use of the hot tub? thank you

Vastus: Yes it is a private room with private bathroom.

Vastatud 16. september 2025

Näita kõiki 7 küsimust

Küsimus: Does each bedroom have it's own lock and key?

Vastus: Yes, each room is with its on key.

Vastatud 16. september 2025

Külaliste arvustused

Mida meie külalised ütlevad

7,2

Põhineb 125 külalise arvustusel

Personal
7,3 10-st
Mugavused
7,2 10-st
Puhtus
7,4 10-st
Hubasus
7,5 10-st
Hinna ja kvaliteedi suhe
7,3 10-st
Asukoht
8,6 10-st
Tasuta WiFi
7,5 10-st

“our stay was very good, the room is great the kitchen is big and tidy, we didnt even see anyone else there except one ni - the privat space is very spacious, high cellings, a comfortable bath and a fridge.. all u need”

L
LišaSloveenia
Paar · august 2026

“Great location, air conditioning worked great, kitchen access, room was perfect”

P
PanagiotisKreeka
Üksi reisija · juuni 2026

“All was great. Close to EVERYTHING. GREAT kitchen and facilities. Will be back for sure 😁”

M
MichaelaÜhendkuningriik
Üksi reisija · mai 2026

“The whole stay was really comfortable. The room was so spacious and big we were pleasantly surprised. The common area with the kitchen is really useful and has everything you need. Also there is a terrace that you can sit at and it’s amazing. The bus stops are close by so it’s easy to get to different places. There is a shop nearby by so that’s also really convenient. Also the whole place is so quiet and peaceful you feel like the whole thing is only for you. The hosts were nice and helpful when needed and the communication with them was fast.”

G
GerganaBulgaaria
Paar · september 2026

“Beautiful and aesthetic suite. Everything was perfect, clean, and comfortable. I stayed alone and felt very safe throughout my stay. It was also great that a UK-to-EU plug adapter was provided. Highly recommended!”

Z
ZaneLäti
Üksi reisija · juuni 2026

“Comfortable stay, well located.”

A
AndyÜhendkuningriik
Paar · mai 2026

“Hébergement atypique”

S
SylvainPrantsusmaa
Üksi reisija · oktoober 2026

“On the whole we loved the location and the grandness of the building.”

J
JustineÜhendkuningriik
Paar · november 2025

Sinu teekond algab siit

Alusta oma puhkust

Koge, mida pakub Sliema La Loggia Suites. Kindlusta parim hind ja naudi unustamatut puhkust.

Broneeri kohe

Parima hinna garantii